Volné pracovní místo  Marketingový manažer/ka

Vzdělání SŠ s maturitou
Hrubá mzda 40 000–60 000 Kč / měsíc

Láká Vás výzva budování krásy v dynamickém vlasovém průmyslu? Je komunikace, obchodní dovednosti a dávka kreativity součást Vaší DNA? Potom hledáme právě Vás! Pro našeho klienta aktuálně obsazujeme pozici Marketingový manažer/ka.

Práce v pulzujícím a dynamickém kolektivu, skvělé značky, možnost osobního rozvoje a budování kariéry v nadnárodní společnosti je to, co Vám společnost může nabídnout. Neváhejte a dejte nám o sobě vědět!

Vaše náplň práce:

  • Administrace lokálních CZ/SK kampaní
  • Kooperace s agenturami
  • Spolupráce s blogery a influencery v CZ/SK.
  • Správa sociálních médií - Facebook a Instagram, TikTok
  • Koordinace spolupráce s externími grafiky
  • Příprava a tvorba materiálů pro použití v různých externích mediálních kanálech - články, tiskové zprávy, bannery atd.
  • Příprava a tvorba propagačních materiálů (tištěných i online) - produktových katalogů, prodejních listů, letáků atd. (ve spolupráci s grafikem)
  • Kooperace s retail odd. v rámci marketingových kampaní u klientů.
  • Aktivní účast na přípravě a organizaci odborných oborových akcích, výstavách a seminářích.

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (zaměření na marketing)
  • Zkušenosti s obdobnou pozicí
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (e-mailová a telefonická komunikace se zahraničními kolegy z centrály v Německu, německý jazyk výhodou)
  • Dobrá znalost MS Office (zejména PowerPoint, uživatelská znalost Excelu)
  • Samostatnost, ale i schopnost týmové práce
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Schopnost důsledně plnit zadané úkoly

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí silné zahraniční společnosti, která je hybatelem na trhu s kosmetikou, mladý dynamický kolektiv
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Možnost kariérního růstu – do budoucna možnost vedení marketingového týmu
  • Nástupní plat 50 000 – 60 000 Kč dle Vašich zkušeností
  • Roční bonusy
  • Stravenky dotované ze 100 % zaměstnavatelem
  • Multisport karta 100% hrazená zaměstnavatelem
  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days
  • Možnost občasné práce z domova
  • Občerstvení na pracovišti
  • Laptop, firemní telefon i pro osobní použití
  • Příspěvek na sport, vzdělávání po zkušební době
  • Slevy na firemní produkty
  • Flexibilní pracovní doba
  • Firemní akce – školení, teambuildingy, večírky
  • Moderní kanceláře: Praha 8 (dobrá dostupnost MHD)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadujeme

Angličtina - Středně pokročilá

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.